Kuracja tlenowa – ulga dla zmęczonej skóry

dnia

IMG_2915Kuracja tlenowa – ulga dla zmęczonej skóry
Tlen to pierwiastek niezbędny do życia całego organizmu ludzkiego, również skóry. Jego obecność jest konieczna do przeprowadzania wielu ważnych procesów biochemicznych. Stymuluje syntezę kolagenu i angiogenezę oraz działa antybakteryjnie i antyseptycznie. Jednak z wiekiem ilość przyswajanego tlenu przez komórki skóry znacznie spada. Dodatkowo, ogromny wpływ na stan jej dotlenienia ma styl życia jaki prowadzimy. Stres, niezdrowa dieta, wielogodzinne przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach to tylko część czynników, które obniżają poziom ilości tego ważnego pierwiastka w naszej skórze. Skutkuje to spowolnieniem wydajności przemian komórkowych w naszym organizmie i w efekcie przyspiesza proces starzenia się całego organizmu, a pierwsze tego oznaki są najszybciej widoczne na skórze. Aby powstrzymać skutki niedotlenienia organizmu, warto zastosować kompleksową kurację dotleniającą zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, korzystając zarówno z zabiegów w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz stosując odpowiednio dobraną pielęgnację domową.

POLECAMY wykonanie zabiegu łączącego bezinwazyjną infuzję aktywnego tlenu – zawartego w produktach z O2xy Infusion Line – z oczyszczaniem za pomocą peelingu kawitacyjnego.
Zabieg dedykowany jest dla skóry szarej, zmęczonej i wymagającej rewitalizacji. W połączeniu z delikatnym peelingiem kawitacyjnym zabieg dostarcza skórze niezbędnego tlenu, a także rozświetla, nawilża i działa odmładzająco.
Cena: 120 zł

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s